محمد حسینی ورزش رزمی را از سن 6 سالگی با كیك بوكسینگ آغاز كرد و بعد از آن رزمی را با كیوكوشین كاراته، دفاع شخصی، نینجوتسو، موی تای، كنجوتسو و تانگ سودو ادامه داد و در برخی از رشته های ذكر شده دارای مقام قهرمانی در مسابقات كشوری، آسیایی واحكام مربی‌گری و داوری می‌باشد.


ورزش‌های رزمی را زیر نظر اساتید صاحب سبك و مطرح داخلی و بین‌المللی فرا گرفت و در برخی از كشورهای خارجی دوره‌های ویژه گذراند.


اساتید مطرح ایرانی نظیر كانچو اكبر روح پرور، كانچو اكبر فرجی، شیهان محمود اشرفی، استاد رحیم سهراب زاده، استاد امیر احمدی، استاد كوروش قره گوزلو و ... و اساتید بین‌المللی نظیر استاد راجیلو سولار (فیلیپین)، استاد آنتونی برن (ایتالیا)، استاد گای لارك (كانادا)، استاد دای سان لی (كره)،استاد چونگ (كره) و ... را می‌توان نام برد.


دفاع شخصی را زیر نظر سازمان‌های مختلف فرا گرفت و به بسیاری از افراد و حراست چندین بیمارستان و مركز تدریس كرد و دارای مدرك بادیگاردی از سازمان جهانی بادیگاردی و دانشگاه بادیگاردی از انگلستان می‌باشد.
شمشیرزنی و هنر سامورایی را نزد استاد محمود اشرفی (بنیانگذار کنجوتسو ایران) فرا گرفت و دارای مدرك بوشیكان از مدرسه سامورایی ایران نماینده کاتوریشینتوریو ژاپن میباشد.

هنر شمشیرزنی كره‌ای (بونكوك كوم) را از رئیس سازمان جهانی شمشیر زنی كره ای گرند مستر دای سان لی (دان 10) به صورت مستقیم در کشور كره جنوبی فرا گرفت و مدرك مربی‌گری درجه 1 و حکم نایب رییس سبك در ایران را از وی دریافت كرد.


ایشان شروع به یادگیری تانگ سودو زیرنظر مستقیم استاد بزرگ رحیم سهراب زاده (رییس و بنیانگذار تانگ سودو ایران) كردنند و آزمون دان و آموزش ویژه دان و سلاح سرد را زیر نظر استاد چونگ (دان 10) و با حضور استاد سهراب زاده در كشور كره با موفقیت انجام دادند و در حال حاضر دبیر سبك تانگ سودو در كشور و نماینده و رئیس سبك در استان تهران می‌باشند.

 

شبکه های اجتماعی

با ما همراه شوید

سایت های مفید